Kto sme?

Naša spoločnosť, Wisdom charts s.r.o. vznikla v roku 2006 a úspešne predáva učebné pomôcky už desiaty školský rok. Sme slovenský vydavateľ profesionálnych školských učebných pomôcok - závesných nástenných tabúľ. Naša ponuka je zameraná na podporu vyučovacieho procesu hlavne pre prvý stupeň základných škôl, ale svoje si v nej nájdu aj druhý stupeň ZŠ, gymnáziá, stredné školy aj jazykové školy. Každý rok sa snažíme prichádzať s niečím novým.  Okrem množstva nových učebných pomôcok, pridávaných počas celého školského roka aj tento rok sme obhájili pridelený certifikát „BEZPEČNÝ NÁKUP“. Naša spoločnosť splnila prísne kritériá Slovenskej asociácie pre elektronický obchod a prešla rôznymi spôsobmi testovania, ktoré preverili dôveryhodnosť spoločnosti, prijímanie a realizáciu objednávok, dodržiavanie stanovených termínov, ale aj reklamovanie tovaru.Týmto sme sa snažili vyjsť v ústrety všetkým, ktorí doteraz nedôverčivo váhali nad realizáciou objednávky cez našu web stránku.

 

Čo ponúkame?

  • -  kvalitné didaktické pomôcky vo forme závesných náučných nástenných tabúľ a zemepisných máp, ktoré prežijú niekoľko generácií študentov

 

Naše prednosti a filozofia...

Zjednodušená sumarizácia učiva za dlhšie obdobie podľa našich prieskumov pri stálom vyvesení v triedach pomáha osvedčenou a rokmi potvrdenou metódou výučby "opakovanie matka múdrosti". Našim vydavateľským mottom je: "aby učebná pomôcka bola naozaj pomôckou", z tohto dôvodu, predchádza každému konečnému spracovaniu našich produktov podrobné preštudovanie danej témy a viaceré dlhodobé konzultácie s pedagógmi priamo na školách.Verím, že Vás naša ponuka zaujme a aj Vy rozšírite rady našich spokojných klientov. Vaše postrehy, prípadne pripomienky veľmi radi uvítame na našej e-mailovej adrese.

 

Vaše Wisdom Charts s.r.o.