Garancia najnižšej ceny.

 

Naša spoločnosť prišla ako prvá spomedzi výrobcov a predajcov závesných nástenných tabúľ s Garanciou najnižšej ceny a tým pre Vás zabezpečíme vždy najvýhodnejší nákup .

 

U nás máte istotu, že dostanete najlepšiu možnú cenu  na závesné náučné nástenné tabule. Ponúkame férové ceny. Cena, ktorú nájdete u nás, je konečná a je za produkt určený na slovenský trh so všetkými zárukami a servisom.

 

Ak sa však stane, že naša konkurencia ponúkne akciovú cenu, na ktorú sme nestihli zareagovať, tak ju dorovnáme. Prosíme, povedzte nám o nej, a my vám hneď, spätne do 7 dní od nákupu vrátime rozdiel.

 

Ako to funguje

Jednoducho. Ak niekde nájdete nižšiu cenu za porovnateľnú nástennú tabuľu (rozmer, materiál vyhotovenia a tematika)  a samozrejme so zohľadnenou množstevnou zľavou,  cenu Vám nielen dorovnáme, ale získate aj bonus - poštovné zadarmo. Stačí, ak nás informujete priamo počas nákupu alebo aj dodatočne do 7 dní od nákupu.


Spôsob uplatnenia

Garancia platí pre celý sortiment závesných náučných nástenných tabúľ. Garancia platí maximálne 7 dní od nákupu. Pošlite nám e-mailom na adresu wisdom@wisdom.sk konkurenčnú cenovú ponuku (napr. leták, katalóg, cenník, prípadne link na web) na rovnaký tovar , ktorý má iná spoločnosť v zásobe na okamžitý predaj. Za rovnaký tovar sa považuje nástenná tabuľa rovnakého rozmeru, materiálu, spracovanou tematikou, parametrov a kvality, s rovnakými podmienkami predaja, ako ponúka Wisdom Charts s.r.o. Ak ste objednávku ešte nerealizovali, upravíme vám podmienky objednania tovaru, a ak už nákup prebehol, rozdiel v cene vám poukážeme na váš účet.

 

Výnimky

Garancia sa nevzťahuje na ceny tovarov konkurenčných predajcov, ktoré sú podmienené nákupom viacerých rôznych tovarov (nie len závesných nástenných tabúľ)  v akciovom balíku spolu.
Garancia sa nevzťahuje na chybne uvedené ceny a tovary, ktorých predaj je limitovaný množstvom. V sporných prípadoch si Wisdom Charts s.r.o. vyhradzuje 1 pracovný deň na preverenie predložených informácií.

 

Viac informácií

Ak máte doplňujúce otázky, bližšie informácie vám radi poskytneme na tel. čísle 0903 029 042 , alebo na adrese wisdom@wisdom.sk .